Neden Keçi Sütü Bazlı Beslenme Ürünü ?

Neden Keçi Sütü ?

  • Keçi sütü anne sütü gibidir. Anne sütüne en yakın süt.
  • Keçi sütünün hazmı kolaydır
  • Keçi sütünde alerji riski düşüktür
  • Keçi sütünde kalsiyum anne sütünden 4 kat daha fazladır

 

Neden GOLDEN GOAT ?

golden goatDünyanın en büyük keçi sütü üreticilerinden olan Dairy Goat Co-operative sadece bebekler ve çocuklara yönelik, doğal beslenen keçilerden elde ettikleri sütlerden bebek mamaları üretiyor ve bu mamalar dünyanın dört bir yanında sadece alerjik bünyeli değil, çocuklarını sağlıklı, doğal bir şekilde beslemek isteyen anne-babalar tarafından güvenle kullanılıyor.

 

Neden GOLDEN GOAT No:2 Ürünü ?

Büyüyen bebeğinizin 6.ayından itibaren ihtiyaç duyacağı beslenme değerlerini karşılayacak şekilde geliştirilmiştir. Bebeğiniz için bu dönemde diğer besinlerle beraber güvenle kullanabileceğiniz keçi sütü bazlı bir üründür.

 

Golden Goat Keçi Sütü Bazlı Beslenme Ürünü No:2 6 Ay+

Bebeklerin büyüme ve beyin gelişimi için yeterli demir alımı önemlidir. Demir ve demir emilimini kolaylaştırması açısından C vitamini ile takviye edilmiştir. Güçlü ve sağlıklı kemik ve diş gelişimi içinsütün içeriğinde bulunan kalsiyuma ilaveten ekstra kalsiyum ve D vitamini ile formülü güçlendirilmiştir. Bebeklerin sağlıklı gelişme büyüme ihtiyaçlarını karşılamak üzere gerekli diğer vitamin, mineral ve mikrobesinlerle güçlendirilmiştir. Karbonhidrat içeriği sadece sütte doğal olarak bulunan laktozdur. İlave şeker içermez. Keçi sütünün protein yapısı sayesinde daha düşük alerjik yüke sahiptir. İçeriğinde doğal olarak yüksek seviyelerde mevcut nükleotidler bebeklerin bağışıklık ve sindirim sistemlerinin gelişmesinde önemli rol oynar.

Bebeğe Sağladığı Fayda:

Gelişme Döneminde İhtiyaç Duyulan Besinlerin Alınması

Ürünün Ağırlığı:

400gr.

Hitap Ettiği Yaş Aralığı:

6 ay üzeri bebekler

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir